WARNING Illegal string offset 'name'
in /home/ismanimo/domains/unitedagencies.lt/public_html/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /home/ismanimo/domains/unitedagencies.lt/public_html/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /home/ismanimo/domains/unitedagencies.lt/public_html/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /home/ismanimo/domains/unitedagencies.lt/public_html/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

United Agencies
United agencies
Lyderiaujanti strateginės rinkodaros ir integruotos komunikacijos agentūra.

Šiuo metu verslo įmonės ir organizacijos susiduria su vis naujais verslo iššūkiais ir visuomeniniais uždaviniais. Esant ekonominiam neapibrėžtumui, intensyvėjant verslo ciklo dinamikai, pasikeitus tradiciniams komunikacijos ir įtakos darymo kanalams bei būdams, tradicinės siauros specializacijos komunikacijos agentūros nepajėgia spręsti kompleksinių verslo problemų. Klientams kyla poreikis išvysti naują strateginį požiūrį į komunikaciją.

Šiam poreikiui patenkinti buvo sukurta strateginės integruotos komunikacijos grupė „United Agencies“, apimanti visas pagrindines komunikacijos disciplinas.

Grupė

 • „United Agencies“ yra pilno aptarnavimo integruotos komunikacijos agentūra, vienijanti skirtingose srityse veikiančias profesionalias komunikacijos agentūras. Mes galvojame ir dirbame 360 laipsniu aprėptimi, todėl į kliento iššūkius žvelgiame iš kelių skirtingų perspektyvų.

   

  Kliento užduočiai spręsti mes suburiame virtualias komandas iš skirtingų komunikacijos agentūrų. Komandos, susidedančios iš strategavimo, planavimo, žiniasklaidos, kūrybos ir skaitmeninės erdvės profesionalų, sugeba atrasti raktą į sudėtingiausių kliento problemų sprendimą bei pasiūlyti netikėtai tikslius taktinius veiksmus.

 • Mes tikime, kad tik integruotas požiūris yra efektyviausias ir gali padovanoti geriausią rezultatą. Tik komunikacija, sujungta į VIENĄ nuoseklią ir darnią žinutę gali būti labiau pastebėta, įsiminta ir paveiki.

   

  „United Agencies“ paslaugas teikia pasitelkdama savo grupės agentūras, kurios veikia savarankiškai, konfidencialiai saugo patikėtą informaciją ir veikia nepriklausomai viena nuo kitos.

 • Šiuo metu „United Agencies“ vienija:

   

  THE CHOCOLATE – skaitmeninės rinkodaros agenturą;

  EXPERIENTIAL COMMUNICATIONS – aktyvacijų ir BTL agentūrą;

  SMALL TALK – verslo renginių planavimo agentūrą;

  VRP Hill+Knowlton Strategies – ryšių su visuomenę agentūrą.

logotipe
logotipe
logotipe
logotipe

Žmonės

„United Agencies“ grupėje dirba daugiau kaip 100 aukščiausio lygio profesionalų, kurių bendra patirtis didesnė nei 723 metai.

 

„United Agencies“ vienija specialistus iš visų pagrindinių komunikacijos sričių. Stambiems ir kompleksiniams komunikacijos projektams valdyti United Agencies skiria taip vadinamus „Super Account“ vadovus, kurie turi skirtingų komunikacijos disciplinų kompetencijas ir gali bendram darbui sutelkti net keletą komunikacijos partnerių.

Temp info
Temp person

Nuo 1999 m. vadovavo kompanijai VRP | Hill&Knowlton. Konsultavo didžiausias šalies įmones ir valstybės institucijas. 2003 m. kuravo iš kelių komunikacijos bendrovių sudarytą Europos Sąjungos referendumo kampanijos komandą. Daugelio straipsnių ir komentarų apie komunikaciją ir komunikacijos strategiją autorius.

 

Ekspertizės sritys:

Strateginis konsultavimas

Korporacinė komunikacija

Viešasis sektorius

Krizių valdymas

Mykolas Katkus
„United Agencies“ partneris
foto

1993 m. įkūrė ir vadovavo lyderiaujančiai rinkos tyrimų agentūrai SIC, vėliau žinomai kaip „TNS Gallup“. Šiuo metu dalyvauja dešimties verslo įmonių ir vienos ne pelno siekiančios organizacijos valdybose.

 

Ekspertizės sritys:

Sociologija

Rinkos tyrimai

Verslo valdymas

ŽYDRŪNAS GAUDIEŠIUS
„United Agencies“ valdybos pirmininkas
foto

Turi daugiau nei 15 metų verslo įmonių ir valstybinių organizacijų konsultavimo patirties – vadovavo Estijos Vyriausybės komunikacijos departamentui, dirbo Estijos finansų ministerijos patarėju, vadovavo „Hill&Knowlton“ biurui Estijoje. Nuo 1999 iki 2003 metų net tris kartus buvo pripažintas geriausiu PR specialistu Estijoje, o 2010 m. gavo žurnalistinį apdovanojimą už savo blogą. Daniel yra daugybės straipsnių RsV ir komunikacijos tema autorius.

 

Ekspertizės sritys:

Rizikų analizė

Komunikacijos strategija

PR kampanijos

DANIEL VAARIK
„United Agencies“ atstovas Estijoje, partneris
foto

Nuo 2004 m. dirbo „VRP | Hill&Knowlton“ projektų direktore. Kuravo didelės apimties Europos Sąjungos komunikacijos kampanijas. Sukaupė didelę patirtį planuojant ir valdant stambius integruotos komunikacijos projektus.

LINA ŠLIOGERIENĖ
Integruotų projektų direktorė
foto

Kontaktai

„United Agencies“ pagrindinis kompetencijų centras yra Vilniuje, o atstovybės veikia Latvijoje, Estijoje ir Kazachstane.

 

Kartu su partneriais „United Agencies“ aktyviai dirba Kijeve (Ukraina) ir Minske (Baltarusija), Almaty ir Astana (Kazakhstan). Taip pat mes esame įgyvendinę projektus ar konsultavę klientus Briuselyje (Belgija), Zagrebe (Kroatija), Tbilisyje (Gruzija), Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) ir Helsinkyje (Suomija).

 

Mes didžiuojamės mūsų partneryste su pirmaujančiu tarptautiniu komunikacijos agentūrų tinklu  „Hill&Knowlton“ (WPP grupė), kurio pagalba mūsų klientai turi priėjimą prie vienų geriausių komunikacijos specialistų 45 šalyse.

 

01112, Vilnius, A.Goštauto g., 40

Tel +370 5 2499949 Faksas +370 5 2604200

info@unitedagencies.lt www.unitedagencies.lt